SZUKAMY OSÓB

  •  Dobrze znających język angielski
  •  Pomysłowych, kreatywnych i odpowiedzialnych
  •  Pozytywnie nastawionych do życia
  •  Komunikatywnych, energicznych, odważnych
  •  Potrafiących podejmować szybkie decyzje
  •  Mających doświadczenie lub gotowych do podjęcia wyzwania
  •  Ceniących możliwość rozwoju zawodowego

ZADANIA

  •  Organizacja spedycji krajowej i zagranicznej
  •  Budowanie długofalowej współpracy z Kierowcami/Przewoźnikami
  •  Nadzorowanie terminowości dostaw Dbanie o wysoką jakość obsługi Klientów
  •  Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

ZYSKUJESZ

  •  Kompleksowy onboarding – zapewniamy, że dopóki nie poczujesz się samodzielny możesz liczyć na  intensywne wsparcie ze strony współpracowników
  •  Zatrudnienie w kameralnej firmie, bez korporacyjnej sztywności
  •  Pracę w młodym zespole
  •  Unikalną atmosferę i kulturę organizacyjną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji wraz z dołączoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.